Loader
středa, 16 květen 2018 10:26

Vážení rodiče,

omlouváme se za nepříjemnosti, vzniklé ohledně potvrzení do školy v přírodě lékařem. Bylo nám lékařem řečeno, že potvrzení od lékaře děti mít nemusí, proto jsme po Vás nic nechtěli a týden před odjezdem jsme zjistili, že potvrzení musí mít všechny dětí, že prohlášení o bezinfekčnosti od rodičů není dostačující.

Děkujeme za pochopení, pracovníci základní školy.

pátek, 13 duben 2018 10:30

Vážení rodiče,

ve dnech od 16. - 24. dubna 2018 proběhne v naší škole potravinová sbírka pro klienty Chráněného a podporovaného bydlení-CHARITA OPAVA. Připravuje ji Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě. Vybrané potraviny by měli klientům sloužit dlouhodobě, proto je důležítá doba jejich expirace.  Z potravin tedy uvítají především cukr, těstoviny, luštěniny, kávu, čaj, kompoty, zavařeniny i drobné trvanlivější sladkosti jako například  oplatky, sušenky. Z hygienických prostředků a sanity nejvíce klienti ocení sanitu na WC či čisticí prostředky jako například Jar.

Doufáme, že se společně s pracovníky naší ZŠ a MŠ zapojíte do sběru a pomůžeme tak dobré věci.J

středa, 11 duben 2018 10:45

PLAVÁNÍ

-          od příštího týdne (9. 4.) budeme mít ve škole nový rozvrh. Každý z žáků jej má napsaný v žákovské knížce. Nový rozvrh je z důvodu plavání. To bude vždy ve čtvrtek 2. a 3. vyučovací hodinu. Pokud některé z dětí nemůže do plavání chodit ze zdravotních důvodů, budeme potřebovat potvrzení od lékaře do 10. 4. Toto plavání bude mít 10 lekcí - tedy začínáme 12.4.2018 a zakončíme poslední lekci 21.6.2018.

Další termíny a akce školy: