Loader
pondělí, 20 listopad 2017 13:29

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2017

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2018!

 Milí koledníci! 

Blíží se opět čas Tříkrálové sbírky. Jelikož se nám některé vedoucí skupinek vdaly a založily rodinu, tak tentokrát budu prosit o pomoc nejen dětí, ale i dospělé. Vedoucí skupinky se může stát osoba starší 15 let.. Prosím tedy rodiče, aby své děti, které chtějí koledovat v Komárově a v Suchých Lazcích, (případně vedoucí skupinek z řad starších dětí a dospělých), aby jste je přihlašovali v ZŠ v Suchých Lazcích nebo v Komárově, a nebo přímo u mne ( 723 274 331). V době mezi 27. a 30. 12. bychom měli organizační schůzku. Místo a čas konání schůzky bude upřesněn. Koledovalo by se v době od 02. do 14 01.2018. Čím více skupinek se nám podaří sestavit, tím kratší dobu budeme potřebovat ke koledování. Většinou nám na to stačí jeden víkend. Musím podotknout, že při letošní sbírce, nám velice vyšel vstříc sucholazecký pan starosta Petr Orieščík, který nám na potřebnou dobu zpřístupnil obecní úřad, takže děti byly často v teple na občerstvení a zahřátí. Proto tedy prosím přihlaste své děti co nejdříve. Věřím, že i tentokrát s Vaší pomocí se nám podaří udělat dobrou věc. 

Těším se na Vás. Lenka Kubánková

Na konci novoročních bohoslužeb se bude udělovat zvláštní POŽEHNÁNÍ TŘÍKRÁLOVÝM KOLEDNÍKŮM.

Číst 691 krát