SK HIT OPAVA

Poprosil jsem paní ředitelky a pány ředitele, aby vám předali naši výzvu. Píšu Vám jako předseda softballového a baseballového oddílu SK HIT Opava. V našem oddíle dochází po několika letech k obrovské změně, kdy se dívky a chlapci začínají oddělovat do samostatných družstev. Nabíráme další hráče a hráčky. Přiveďte své dítě vyzkoušet olympijský sport softball (ženy) či baseball (muži). Zájem máme zejména o děti ročníku 2007 a mladší. Máme v týmu mnoho nadaných dětí a velmi kvalitní trenérskou základnu s extraligovými a reprezentačními zkušenostmi. Jedná se o celosvětově velmi populární sporty, které umožňují zisk stipendií na amerických univerzitách a které Vašemu dítěti velmi obohatí život. Více informací, fotky, videa, rozpisy tréninků najdete na www.hitopava.cz případně zavolejte.

Doufám, že Vás má nabídka zaujala a že se setkáme na hřišti.

Se sportovním pozdravem

Ing. Zdeněk Mateřanka